برگزارکننده دوره های اتوماسیون، کنترل و ابزار دقیق، برق صنعتی، PLC و...

قوانین و مقررات آموزشی

قوانین و مقررات آموزشی

توصيه مي‌شود قبل از ثبت نام از مقررات و ضوابط زير اطلاع يافته تا بتوانيد از امكانات ارایه شده بيشترين استفاده را داشته باشيد. بديهي‌است پس از ثبت‌نام قطعي، قوانين طبق آئين‌نامه‌هاي مندرج اجرا خواهد شد.

نكات ضروري جهت ثبت نام فراگیران:

 1. رعایت پیش نیاز دروس جهت ثبت نام الزامی است.
 2. توجه داشته باشيد كه دقيقاً براساس اطلاعات وارده در فرم ثبت نام آنلاين در كلاس‌ مربوطه ثبت نام خواهيد شد لذا خواهشمند است در درج اطلاعات فرم نهايت دقت را مبذول فرمایيد.
 3. تأكيد مي‌شودكه هنگام ثبت‌نام، در تعيين درس یا دروس مورد نظر و ساعات كلاس‌ها دقت لازم را مبذول داريد، در غير اين صورت دپارتمان آموزشی سپهر پروژه سپاهان از تغيير درس يا تعويض ساعات كلاس جداً معذور است.
 4. تشكيل كلاس‌ها منوط به احراز حد نصاب لازم جهت تشكيل كلاس مي‌باشد.
 5. حداكثر زمان غيبت موجه در هر درس، چهار هفدهم ساعات آن درس مي‌باشد، در غير اين صورت فراگیر از شركت در آزمون پايان دوره (در صورتی که دوره دارای سیستم سنجش پایان دوره باشد) و همچنین صدور گواهينامه دوره محروم خواهد شد.
 6. در دوره های دارای سیستم سنجش پایان دوره، شرط موفقيت در دوره و دریافت گواهینامه ی آن دوره، كسب حداقل نمره 60 از 100 مي‌باشد.
 7. در دوره هایی که دارای گواهینامه های خاص می باشند (فنی و حرفه ای و بین المللی)، فراگیران محترم مي‌توانند پس از اتمام دوره جهت اعلام درخواست شرکت در آزمون و صدور گواهينامه پايان‌دوره از سازمان متبوع، به دپارتمان آموزشي سپهر پروژه سپاهان مراجعه نمايند.
 8. هزینه صدور گواهینامه های خاص (فنی و حرفه ای و بین المللی) بر اساس مصوبات سازمان متولی صدور گواهینامه تعیین شده و بر عهده فراگیران خواهد بود.
 9. درصورت مفقود يا مخدوش شدن گواهينامه، صدور گواهينامه المثني با درخواست كتبي و پرداخت مبلغ مصوب مقدور مي‌باشد.

شرایط استرداد شهريه:

 • در صورتي كه انصراف يا تغيير كلاس در روز ثبت نام (تا قبل از پايان وقت اداري) باشد هیچ گونه شهريه ای کسر نمي‌گردد و کل مبلغ دوره از طرف دپارتمان آموزشی سپهر پروژه سپاهان به فراگیر مسترد خواهد شد.
 • درصورت انصراف حداكثر تا يك‌روز پيشاز شروع كلاس،70% شهريه از سوي دپارتمان آموزشی سپهر پروژه سپاهان مسترد مي‌گردد.
 • در صورت انصراف در روز شروع کلاس 50% شهريه از سوي دپارتمان آموزشی سپهر پروژه سپاهان مسترد مي‌گردد.
 • پس از گذشت 20% کل ساعات درس، هيچ مبلغي مسترد نخواهد شد.

روش انصراف:

در صورتی که فراگیر پس از انجام ثبت نام و پرداخت شهريه به هر دليلی تقاضای انصراف داشته باشد، می-تواند به يکی از روش های زير اقدام نماید تا بر اساس آئين نامه فوق و شرايط انصراف، درخواست وی مورد رسيدگی قرار گيرد.

 1. مراجعه حضوری به دپارتمان آموزشی سپهر پروژه سپاهان.
 2. ورود به حساب کاربری و ثبت درخواست انصراف.